Exclusive Deal for Booooooom Readers: 3 Months of Skillshare Premium Classes (14.  Skillshare  şu anda Booooooom okuyucuları için özel bir fırsat sunuyor!  1 $ için 3 aylık Skillshare Premium sunuyor. Bu, size Booooooom'da sunduğumuz birçok sanatçı tarafından öğretilen mükemmel adım adım video eğiticileriyle 2,500'ün üzerinde premium sınıfa erişmenizi sağlar - wireless intruder alarm kits.

Şimdi, tüm 2.500+ sınıflarını denemedim, ama yavaş yavaş, sizlere tavsiye ettiğim bir şeyler bulmaya çalışıyorum. Still Yukarıdakiler, Jessica Hische'nin Drop Cap Letterform sınıfından, özel Booooooom sayfamızdan seçtiğim 8 dersten biri. Önerdiğim diğer dersler Jon Burgerman'ın karalama sınıfı, Julia Rothman'ın yinelenen kalıpların nasıl oluşturulacağına dair sınıfı ve Meg Lewis'in Photoshop Temelleri.

Tam açıklık, eğer bizim özel açılış sayfamızdan kaydolursanız, o bizi destekliyor!. Yine de baskı yok!. Linkimizi kullanmak istemeseniz bile, sitelerini hala kontrol etmeye değer!. Bunun gibi platformlar, pek çok okulu işten çıkaracak.

Jon Burgerman, Julia Rothman ve Jessica Hische tarafından sınıfların önizlemelerini aşağıda izleyebilirsiniz!


.

14)

Â

Daha fazla bilgi edinin: Â http: // skl. sh / Booooooom