Back to Question Center
0

Günün iOS AR Uygulaması: Tuhaf Tip Uzayda Tipografi Çizmenizi Sağlıyor

1 answers:
weird type app

, bir (. 16) Zach Lieberman ve partneri Molmol Kuo , YesYesNo adı altında bir araya gelerek, bir araya getiren, ilgi çekici büyülü enstalasyonların yaratılmasında uzmanlaşmış bir kolektif olarak çalışırlar. Yaratıcılığı, sanatsal vizyonu ve R & D'nin sonunu birleştirin - teleprompter free software. â € ??. Geçtiğimiz yıl, bu ikisi artırılmış gerçeklik (AR) kullanmak için sanatsal yollar keşfetmeye odaklanmıştı ve emeklerinin meyveleri, Garip Tip adlı fantastik bir küçük AR uygulamasıdır.

Tuhaf Tipe neden olan birçok denemeden biri, kaydedilmiş sesle oynamak için çizim araçlarının yaratılmasını içermiştir.

Â

Zach lieberman (@zach tarafından paylaşılan bir yazı). lieberman) on

Â
Daha fazla deneyler Instagram üzerinde paylaştıkları. Daha fazla kişi bir uygulama olasılığını soruyordu. Design Tekerlekler, en sonunda Design Indaba Festival , Zach'e kendi olayı için bir şeyler yaratma olasılığını sorduğunda harekete geçti. Onlar tam anlamıyla, “Ne yapmadın ki henüz yapmana yardım edebilir miyiz?”

Lieberman ve Kuo, tip dökümhanesi ile bir araya geldi, Abc Dinamo , tasarımcı . ) Richard ve diğer bazı iOS geliştiricileri, kullanıcıların gerçekten ve benzersiz bir şekilde yazıyla gerçekten oynamasını sağlayan bir uygulama yapmak için. Metin şeritleri ile çizme, sözcükleri patlatma ve etrafta dolaşma yeteneği veren birkaç farklı mod vardır ve hatta harfleri kullanarak fotoğraf çekebilirsiniz.

(5. )

Lieberman, “Uygulamayı deneyen ve aynı tür eğlenceye sahip olan insanları görmek için gerçekten çok ısınma” diyor. Bu yıl AR ile çalışmıştı.

Aşağıda, insanların onunla yarattıkları şeylere dair birkaç örnek verilmiştir. Geçtiğimiz hafta bu uygulama ile oynadık ve toplam patlama oldu.

Â

Zach lieberman (@zach. Lieberman) tarafından paylaşılan bir yazı .

Â

(. 5)

zach lieberman (@zach. Lieberman) tarafından paylaşılan bir yayın

. )

Â

Zach lieberman (@zach. Lieberman) tarafından paylaşılan bir yazı. on

Â
Sen Tutabilir (ve gerekir) Tuhaf Türü. burada .

Yorumları Göster
.

İlgili Makaleler

5 days ago