Back to Question Center
0

Editörden Bir Mektup: Booooooom Üyeliği

1 answers:

Bugün Weâ. Resmi olarak Booooooom Üyeliklerini tanıtırken, bunun ne anlama geldiğini ve neden bunu yaptığımızı açıklamak istiyorum. Öyle görünmeyebilir, ancak bu, sitemizin tarihindeki en önemli an olabilir. Her şeyi perspektife koymak için, Booooooom'un geçmişiyle, şimdiki ve geleceği hakkında biraz konuşmak istiyorum.

Â

Geçmiş

2008 yılında Booooooom’a ilk başladığımda, bir grafik tasarımcısı olarak özgürce yaşamaktaydım - teleprompter ipad pro. Ailemle birlikte ev. Gün boyunca çeşitli markalar için şeyler yaratıyordum ve sonra bütün gece blogda bir hobi olarak çalışıyordum. Bu konuda sevdiğim, hayran olduğum sanatçılara ulaşmam için bana bir neden verdi ve onlara gerçekten bir şey verebilirdim. Her gece bir şeyler söyleyerek birkaç e-posta gönderirim 'İşinizi çok seviyorum, bu yazıyı sizinle ilgili yaptım!'. Çalışmayı yapan başka arkadaşlarınız varsa, başka kimde yer almam gerektiğini bana bildirin!. Bu konuda gerçekten çok safdım ve bunun neden işe yarayacağını düşünüyorum. Gerçekten yüksek profilli sanatçılar bile e-postalarımı yanıtlıyorlardı çünkü yaptıklarım hakkında gerçekten heyecanlı olduğumu söyleyebilirlerdi ve hiçbir şey istemediler.

Bloglamanın tasarımdan daha eğlenceli hale gelmesi uzun sürmedi, ama tasarım çalışmalarını beğenmediğim için değil (müthiş müşterilerim vardı), tüm zamanları insanlarla bağlantı kurmayı çok sevmiştim. Ayrıca bilinmeyen sanatçıları bulmak ve onlara ışık tutmak gerçekten heyecan vericiydi ve tüm sürece bağımlı hale geldim. Her şeyi yapmayı bırakacağım ve tüm dikkatimi Booooooom'da odaklamaya karar verdim. Bundan kısa bir süre sonra site patladı - trafik her yönden gelmeye başladı. Kanye o zamanlar bir bloga sahipti ve Booooooom'un içeriğini yeniden yayınlıyordu, görüntüler düzenli olarak FFFFOUND'un ön sayfasına gidiyordu ve her hafta StumbleUpon adlı bir platformdan gelen ziyaretçilerin dalgaları geliyordu. Bu, bu saatlerde bendim . Site hızla büyüdü ve Kanada'daki en yüksek trafikli sanat blogu haline geldi ve İnternet'in en göze çarpanlarından biri oldu.

Â

Bugün

Bu işi yaptığımı düşünmek çıldırmıştı. ) tüm bir on yıl boyunca. Şu anda Booooooom'da benimle çalışan çok yetenekli bir takım var ve birlikte dünyanın dört bir yanından bilinmeyen ve gelişmekte olan sanatçıları içeren 12.000'in üzerinde makalenin eşsiz bir koleksiyonunu yayınladık!. Dünya markaları kampanyalarımızda bizimle birlikte çalışmak için sanatçılara galeriler ve festivaller ve hizmete giren reklamlarla bağlantı kurmaya yardımcı olduk. Bu genç yeteneklere maruz kaldığımız pozlama ve fırsatlarla son derece gurur duyuyorum ve Booooooom'un on yıl daha devam etmesini çok isterim. Yine de bu kadar basit değil. İnternet hızla değişiyor ve hayatta kalmak istiyorsak da değişmemiz gerekiyor.

En sevdiğiniz yayınların çoğunun Buzzfeed tarzı "yeni şeyler" gibi gittiğini fark etmiş olabilirsiniz. Siteler. Baktığınız her yer: Memeler, listeler ve tıklama-yem içeriği. Bunun olmasının nedeni, afiş reklamcılığından elde edilen gelire dayanan yayınların (site trafiği = para) bir birleşimi ve çoğu insanın Facebook gibi siteler üzerinden içerik tüketmesidir. Sosyal ağ haber beslemeleri ve algoritmaları veren (para kazanarak çarpıtılabilen), kimin başarılı ve kimin başarısız olduğuna karar vermek için çok fazla güç ve hangi yayın makalelerinin görülmeye değer olduğu ve hangi makalelerin kullanıldığına karar vermeyen bir senaryo. En gürültülü sesler, en çok para harcayan insanlar, her zaman kazanacaklardır. Tıklama içerikli içeriği teşvik eden yayıncıları teşvik ediyor ve ödüllendiriyor. Bu oyunu oynayan yayıncılar nihayetinde kimliklerini kaybeder ve bir kez gelen okuyucular pasif olanlar olur. Herkes, banner reklamlarını beslemek için içeriğe daha fazla trafik getirirken, bunun tersini yapmak istiyoruz. Bunu, içeriğimizi daha da odaklanmış, hatta izleyicilerimizle ve hatta temel hedef kitlemiz olan OG kullanıcılarımızla daha da ilgili hale getirmek için bir fırsat olarak görüyoruz. Sevdiklerimize önem vermiyoruz, aşklara değer veriyoruz. Kitlemizin onları seven bir siteyi sevdiği bir platform olmak istiyoruz ve ne olursa olsun bir sonraki seviyeye ulaşmalarına yardımcı oluyoruz. Ücretli üyelik bu şeyleri yapmamıza izin verir. Kitlesel bir kitleye hitap edebilmek için baskı yapmak, belli sayıdaki sayfa görüntülemesini ayakta kalmak için özgür kılmak, topluluğumuzu besleyen ve fayda sağlayan kaliteli içeriğe odaklanabilir.

Peki bu nasıl olacak?. İlk olarak, günlük site içeriğimiz için herhangi bir ödeme duvarı koyamayacağız. 12.000'den fazla makalemiz olan arşivimiz herkes için ücretsiz ve erişilebilir olmaya devam edecek. Şimdi bizimle bir sonraki adımı atmak isteyen insanlar için iki seçenek var:

Â

Booooooom Üyeleri

. Çalışmak ve geri bildirim almak isteyen sanatçılar.

(5 $ / ay veya 50 $ / yıl)

Sınırsız Gönderi - Üyeler çalışmalarını istedikleri sıklıkta Sunum platformumuza yayınlayabilirler!. Burada gönderilen en iyi eser, Editörlerimizin Seçtikleri, Sanatçı Spotlight'ları ve diğer editoryal özellikler için personelimiz tarafından seçilir. Üyelerimiz kendilerini küresel izleyicimize tanıtıyor.
Yaratıcı Bağışlar & amp;. Komisyonlar - Tüm üyelere başvurmaya hak kazanacakları komisyonların yanı sıra yaratıcı hibeler de sunacağız.
Özel Slack Topluluğu advice Tavsiye ve destek için yaratıcı topluluklarımız ve sanatseverler topluluğumuzla bağlantı kurun. Bu aynı zamanda işinizle ilgili kişisel geri bildirimler alabileceğiniz, fikirleri paylaşabileceğiniz, tartışmalara aktif olarak katılabileceğiniz ve AMA'nın vb. Olduğu yerdir.
Özel İçerik - Erişim rehberleri, kaynaklar. ve yaratıcı ve profesyonel hedeflerinize ulaşmak için ipuçları.
İndirimler ve Perks â € ”Mağazamızda bulunan ürünlerde indirim ve çeşitli ortaklarımız aracılığıyla özel anlaşmalar yapın.

Üye Olma

Â

Booooooom Taraftarları

Sanat. - topluluğa aktif olarak dahil olmak ve destek olmak isteyen katılımcılar.

(20 $ / yıl)

Özel Slack Topluluğu - Booooooom Topluluğu'nun geri kalanıyla bağlantı kurun ve yaratıcı tartışmalara aktif olarak katılın, AMA'lar ve verin. geri bildirim.
İndirimler ve Perks â € ”Mağazamızda bulunan ürünlerde indirim ve çeşitli ortaklarımız aracılığıyla özel anlaşmalar yapın.
Taraftar Shoutouts â € monthly Aylık bir gönderide size bağırırız!. Teşekkürlerimizi ifade etmenin küçük (ama son derece yürekten) bir yolu, çünkü bunu sensiz yapamayız!

Taraftar Kaydı

 .

)

Gelecek

Bir buçuk hafta önce Hawaii'de evlendim ve düğünde arkadaşlarımın bir kısmı Booooooom'la tanıştığım insanlardı. Bu site, yıllar boyunca bana çok sayıda harika insan ve iş fırsatı sunuyor. Hedeflerimden biri, sizler için benzer bağlantıları kolaylaştırmaya yardımcı olmaktır. Önümüzdeki aylarda üyelerimizi ve destekçilerimizi tanımak için çok zamanımı harcayacağım. Slack üzerinde takılıyorum ve işinizle ilgili sohbet edebilecek, düşüncelerinizi sitenin yönüne yönlendirecek ve umarım diğer üyelerle bağlantı kurmanıza yardımcı olacağım. Her üyeliğin değerli bir deneyim olduğundan emin olmak için elimden geleni yapacağım.

[kapat]

Sanatçı Başlarken. Booooooom Slack Kanal'ımız hakkında geri bildirim

5 days ago